Prezentujemy wyjątkowy i niepowtarzany kompleks mieszkalny położony w miejscowości Górki Wielkie przy zboczu wzgórza Bucze, w miejscu o wyjątkowej lokalizacji, otoczonym szczytami Beskidu Śląskiego, Zebrzydki, Równicy, Czantorii. Atrakcyjność kompleksu jest podkreślona znakomitym skomunikowaniem zapewniającym szybki dojazd do większych miast regionu śląskiego, bliskim sąsiedztwem infrastruktury - sklepu, szkoły, przedszkola, w otoczeniu istniejącego osiedla domów jednorodzinnych, gór.wizualizacja z gryjpg

Budynki zostały zaprojektowane jako jednorodzinne wraz z garażem o łącznej powierzchni całkowitej 206 m2, w tym przestronną klatką schodową o otwartym charakterze, 23 m2 taras z wejściem z dwóch pokoi zlokalizowanych na piętrze. W takiej konfiguracji powierzchnia użytkowa wynosi 128 m2 a powierzchnia terenu przynależna do budynku od 504 do 675 m2. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano miejsca postojowe dla samochodów osobowych, w tym garaż jednostanowiskowy z osobnym wejściem do ogrodu.

Planując rozkład pomieszczeń kierowano się potrzebą uzyskania maksymalnej funkcjonalności i przestrzeni. Na parterze znajduje się salon oraz jadalnia z aneksem kuchennym. Oba pomieszczenia mają zapewnione bezpośrednie wyjście do ogrodu poprzez wysokiej klasy, nowoczesne okna rozsuwalne typu psk i tworzą otwartą przestrzeń wraz z klatką schodową. Na parterze zlokalizowano łazienkę z podstawowymi funkcjami toalety i umywalki oraz praktyczne schowki w rzucie klatki schodowej. Piętro stanowią 3 sypialnie, łazienka, oraz hall komunikacyjny.

 

wizualizacja 1ajpg


wizualizacja 2ajpg


1jpg

Kompleks mieszkalny doprowadzono do stanu deweloperskiego. Budynki wyposażono w wysokiej klasy okna firmy Oknoplast z profilami Veka i roletą przy drzwiach wejściowych, drzwi zewnętrzne firmy iPorti oraz automatyczna brama garażowa Nice. Zastosowano ocieplenie styropianem z wykończeniem elewacji tynkiem cienkowarstwowym silikonowym oraz profesjonalną blachą na rąbek stojący w górnej części budynku produkowaną przez renomowaną firmę RUUKKI z Finlandii. Wykonano instalację elektryczną i odgromowa jak również kanalizację dla doprowadzenia światłowodu. W części mieszkalnej budynku wykonano ogrzewanie podłogowe z nowoczesnym, dwufunkcyjnym piecem kondensacyjnym firmy Viessmann oraz grzejnik w części garażowej i łazience. W budynkach wykonano instalacja wod/kan wraz z montażem 2 stelaży wc, całość podłączona do sieci kanalizacji sanitarnej, wodociągowej i gazowej. 

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną wynosi EP = 65,01 (kWh/m2*rok) przy wymaganich na poziomie EP = 95 kWh/(m2*rok)


en-pasek1jpg


W ramach inwestycji zagospodarowany został teren kompleksu - brukowany dojazd wraz z wykończeniem obszaru przed wejściem do budynku, zieleń oraz automatyczna brama wjazdowa na teren kompleksu. Zapraszamy do Galerii.

Cena budynku w przedstawionej powyżej konfiguracji wraz z zagospodarowaniem terenu oraz kompletnymi przyłaczami mediów i działką 675 m2 wynosi 3790 zł/m2 powierzchni użytkowej. CENA DO NEGOCJACJI! Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania szczegółów oferty.